Vodafone AKK sorgulama nereden nasıl yapılır?

toprak34 (2026) 6 yıl önce sordu

Merhaba;

Vodafone ev interneti kullanıyorum. AKK'yi geçtiğimi nasıl anlarım?

Toplam 2 cevap

oyuntubeyoutuber (-89) 6 yıl önce cevapladı

Buraya Tıklayarak Konuya bakarak anlayabilirsiniz

hakan (15424) 6 yıl önce cevapladı

Vodafone akk sorgulama için JetFatura web sitesiniz kullanabilirsin.

vodafone akk sorgulama için şu adımları takip et:

  1. https://www.jetfatura.com/jetfatura1/formLogin.aspx adresine git.
  2. Açılan sayfada Kullanıcı Kodu ya da TC Kimlik Numarası ve şifreni girerek Vodafone ev internet AKK durumu ve indirme durumunu görebilirsin.

İlk kez giriş yapıyorsan veya şifreni unuttuysan buraya tıklayarak şifre alabilirsin

Vodafone ev interneti için kota, akk sorgulama, indirme durumu gibi bilgileri JetFatura web sitesinden öğrenebilirsin.