Vodafone Mobil Ödeme açma işlemi nasıl yapılır?

murat (12492) 6 yıl önce sordu

Vodafone Mobil Ödeme açma işlemi nasıl yapılır?

Vodafone mobil ödeme nasıl açılır?

Toplam 1 cevap

murat (12492) 6 yıl önce cevapladı

Vodafone Mobil Ödeme açma işlemi nasıl yapılır?

Mobil ödeme nedir?

Mobil ödeme cep telefonu abonelerinin ödemelerini SMS ile yapmalarını sağlayan bir hizmettir. Bu sayede herhangi bir servise sms ile üye olabilir, ödemelerinizi telefonunuz ile gerçekleştirebilirsiniz. Mobil ödeme hizmetinin ücreti aldığınız servise göre değişecektir.

Vodafone Mobil Ödeme açma işlemi nasıl yapılır?

Vodafone aboneleri mobil ödemeyi açmak için şu işlemleri yapmalılardır:

  1. Telefonunuzda SMS bölümüne gidin.
  2. Telefon numarası bölümüne 7878 yazın.
  3. Mesaj bölümüne  MOBILODEME AC yazın.
  4. Mesajı gönderin.

Vodafone mobil ödeme açma için gönderilen SMS ücretsizdir. Dilerseniz  mobil ödemeyi kapatmak içi 7878 numarasına MOBILODEME KAPAT yazarak tekrardan mobil ödemeyi kapatabilirsiniz.

Eğer ne yaptığınız konusunda bir fikriniz yoksa mobil ödemenin kapalı olması yararınıza olacaktır. Mobil ödemeyi sadece ihtiyacınız olduğunda açın. Aksi taktirde farkında olmadan zararlı bir web sitesine girerek istemediğiniz abonelikler başlatabilirsiniz.