Vodafone smart style 7 cep telefonunda ses sorunu

efsaneemrahylz (247) 6 yıl önce sordu

Merhaba arkadaşlar annemin vodafone smart style 7 VFD600 Modelli cep telefonunda ses sorunu yaşıyor yani youtubeye girip her hangi bir müzik dinlemede dışardan gelen aramalarda ses sorunu olan cep telefonunda ses düzeyi oldukca yüksek bunlarda bir sorunumuz yok tek sorunumuz ses sorunu olan cep telefonundan başka bir numarayı aradığımızda hoparlör simgesi yani sesi dışarı verme simgesi olan yere dokunuyoruz ses  çok az çıkıyor o hoparlör simgesi olan basıp basmamakla ses düzeyi aynı bu sorunu nasıl cozebilirim

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Telefonun hoparlöründe donanımsal bir sıkıntı olabilir.

efsaneemrahylz 6 yıl önce

@farurhenho bu donanımsal sıkıntıyı kendimiz çözeilirmiyiz veya illa servisinemi gitmesi lazım

efsaneemrahylz 6 yıl önce

sorun çözüldü kulaklık girişine kulaklık taktım düzeldi

omercik 6 yıl önce

Çözülmesine sevindim. Hayırlı olsun. @efsaneemrahylz