vorbis_window yordam giriş noktası vorbis.dll dinamik bağlantı kitaplığında bulunamadı hatası alıyorum.

byundefined (1) 7 yıl önce sordu

Ben bu sorunu çözmek için çok uğraştım bundan öncede başka türlü bir hata veriyordu baya bi uğraştım sonra o hata yerine bu hatayı verdi

Toplam 2 cevap

cemkara (4215) 7 yıl önce cevapladı

Bilgisayarında vorbis.dll dosyasını arat.

Bulduğunda vorbis.dll dosyasını C:\Windows\System32 altına kopyala.

Eğer Windows 64 bit ise o zaman vorbis.dll dosyasını C:\Windows\SysWOW64 altına kopyala.

Vorbis.dll bilgisayarında hiç yoksa internetten aratıp bulabilirsin.

painterk (1) 6 yıl önce cevapladı

olmuyo dedim kaç kere ama olmadı