Vpn programlarını full indirmek doğru mu?

ilkaybaki (236) 4 yıl önce sordu

Merhaba vpn programlarını full şekilde indirmek doğru mudur?

Toplam 2 cevap

murat (12492) 4 yıl önce cevapladı

VPN uygulamaları genelde üyelik ister.  FULL indirmek diye bir şey yok.  Ya deneme sürümü, ya da ücretsiz sürümü vardır genelde. Fullden kastın crackli mi? Crack sitesine güvenin varsa ve riskleri kabul ediyorsan kullanırsın.

ilkaybaki 4 yıl önce

@murat Fullden kastım crackli, mesela Google'a "vpn full indir" yazınca full program indirme siteleri çıkar ya onlardan indiriyor bir site var ona güveniyorum sorun çıkmadı hiç

murat 4 yıl önce

@ilkaybaki crack kullanmak senin tercihin tabi dostum. Bir şey diyemem. Güveniyorsan sorun yok.

andromobil (74) 4 yıl önce cevapladı

Ücretsiz Vpnler Mevcut Market De Hotspot Veya Vpn İnf indir Vpn İnf Gayet İyidir Android İçin

ilkaybaki 4 yıl önce

@andromobil Bana ücretsiz pc için lazım

andromobil 4 yıl önce

psiphon indir o zaman

andromobil 4 yıl önce

veya hotspt taryacı içinse opera indir kendi vpnsi var

ilkaybaki 4 yıl önce

@andromobil ben tarayıcı olarak Chrome kullanıyorum,Operayı kullandım güzeldi ama son zamanlarda Opera yavaşlama söz konusu oldu düzeldi mi bilmiyorum, bende biliyorum Opera'nın kendi vpnsi olduğunu ama yavaş geldi gözüme.

andromobil 4 yıl önce

evet öyle yavaş ben oyuzden kaptıyorum psiphon kullanıyom puffin var mesala ama o nasıl kullanlıyor bilmiyom