VPN teknolojisini yasaklamak mümkün müdür?

omercik (9418) 3 yıl önce sordu

VPN yasaklanabilir mi? Daha doğrusı aslında sormak istediğim şu: Bir devlet istese, erişim engeli getirdiği bir siteye insanların herhangi bir şekilde girebilmesini tamamen engelleyebilir mi tümden? Bu mümkün müdür?

Toplam 1 cevap

darkcrak (5168) 3 yıl önce cevapladı

İsteseler yapabilirler fakat yapsalar da VPN ile erişiö sağlaya bilirsin düşünsene bi ara YouTube Türkiyede yasaklanmıştı herkes VPN beya DNS değiştirerek YouTube ye erişmişti yani her türlü bir erişim sağlaya bilirsin. Kısacası her şeyin çözümü vardır elbet burası teknoloji ve sosyal medya her şey her an olabilir