Vulkan Run time libraries nasıl indirilir?

efsaneemrahylz (247) 6 yıl önce sordu

Arkadaşlar Vulkan Run time libraries nereden indirebilirim? Denetim Masası > Program kaldırda yok ama C:\Program Files (x86)\VulkanRT\1.0.61.0 yerinde var gözüküyor.

Toplam 1 cevap

murat (12492) 6 yıl önce cevapladı

Vulkan Run time libraries indirmek için lunarg sitesini kullanabilirsin. Lunarg Vulkan Run time libraries'i yazan şirket.

Vulkan Run time libraries buradan indirebilirsin: Vulkan Run time libraries  indir

Açılan sayfada Windows yazan başlık altında Version / Released yazar. Burada en tepedeki dosyayı indir.

efsaneemrahylz 6 yıl önce

teşekkür ederim @murat bey