Wallpaper Engine fotoğraf filtreleme

ebuhasan (30) 5 yıl önce sordu

Wallpaper Engine kullanıyorum. Ancak, müstehcen, açık saçık fotoğraflar var. Bunları engellemem mümkün mü? Filtreleme var mı? Be yapacağım? Teşekkürler.

omercik 5 yıl önce

Linkini atabilir misin programın bi inceleyeyim

darkcrak 5 yıl önce

@farurhenho linki buldum https://store.steampowered.com/app/431960/Wallpaper_Engine/

omercik 5 yıl önce

Program bu mu @ebuhasan

ilkaybaki 5 yıl önce

@farurhenho evet bende kulanıyorum program bu steam'de satılıyor 18 TL'ye

ebuhasan 5 yıl önce

@ilkaybaki @farurhenho @toprak34 yardımlarınız için teşekkürler.

ilkaybaki 5 yıl önce

@ebuhasan rica ederim, ne demek.

toprak34 5 yıl önce

@ebuhasan Rica ederim

Toplam 1 cevap

toprak34 (2026) 5 yıl önce cevapladı

Buradan ayarlayabilirsin. Veya pencereyi biraz daha aşağı kaydır. +18 içerikler benim gördüğüm kadarıyla genellikle animelerde oluyor. Ben animeleri engelleyerek çözmüştüm sorunu.