Wampserver Localhost mozilla firefoxta çalışıyor. Başka tarayıcıda nasıl çalıştırırım?

sapphire (66) 5 yıl önce sordu

Arkadaşlar ben wampserver kullanıyorum.Mozilla firefoxta çalışıyor.Locashotun operada çalışması için ne yapabilirim?

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 5 yıl önce cevapladı

WampServer'da varsayılan tarayıcı nasıl değiştirilir?

Wampserver'da defult tarayıcıyı değiştirmek için şu adımları uygulayın:

  1. Bilgisayarım C: sürücüsü altında C:\wamp klasörünü bul.
  2. Bu klasörde wampmanager.conf dosyasını not defteri ile aç.
  3. Dosya içinde  [main] bölümünü bul.
  4. Burada şu satırı göreceksin::
    navigator = “C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe”
  5. Bu satırı şu şekilde değiştir:
    navigator="C:\Users\(BilgisayarAdın)\AppData\Local\Programs\Opera\launcher.exe"