Wampserverda permission 777 izinlerini nasıl verebilirim?

sapphire (66) 5 yıl önce sordu

Arkadaşlar elimdeki scriptte permission izinleri istiyor.bunu wampserverda yapmalıyım.Nasıl yapabilirim?

Toplam 1 cevap

ilkaybaki (236) 5 yıl önce cevapladı

Merhaba,

777 izini Cpanel'den ya da ftp'den verebilirsin, ben size cpanelden Dosya yöneticisin'den göstereceğim.

  • Dosya Yöneticisi'ne tıklayın.

  • Dosyalarınız neredeyse o klasör'e girin.

NOT: Benim site'nin dosyaları farklı ben örnek olarak kendi dosyalarımdan göstercem, aynı işlemi yapacaksın.

  • System/database.php bulun tıklayın, yukarıdaki izinler'e tıklayın.

  • Burada kutucukların hepsini isaretleyip Chance permission'a tıklayın.

Hepsi bu kadar, ftp'dende yapabilirsin cpanel'den de yapabilirsin, hepsi aynı yöntem.

sapphire 5 yıl önce

@ilkaybaki hocam size iki sorum var: 1)Hangi hostingi kullanıyorsunuz? 2)Bende cpanelde yapabilirim ama wampserverda yapmam lazım.O yüzden size sorum wampserverda nasıl yapabilirim?

ilkaybaki 5 yıl önce

1. Ben kendi hosting bayimi kullanıyorum. 2. sana tavsiyem https://www.apachefriends.org/tr/index.html kullan, burada FTP giriş var dediğimi yapabilirsin ftp'den xampp kullanarak. @sapphire

sapphire 5 yıl önce

@ilkaybaki hocam sağol bu dediğini wampserverda yapamaz mıyım?Çünkü benim pcde wampserver yüklü ben buna alıştım.

ilkaybaki 5 yıl önce

Wampserver kullanmadığım için bilmiyorum ama sana verdiğim program ftp mysql.. dahası özellik var.