watchdogs sistem gereksinimleri nelerdir?

alivecan (337) 9 yıl önce sordu

Bilgisayarım i5 işlemcili ve 4 GB RAM var. Ayrıca ekran kartım Intel HD 4000. Bu sistemde watchdog oynayabilir miyim?

watchdogs sistem gereksinimleri nelerdir?

Toplam 1 cevap

laboustasarim (693) 9 yıl önce cevapladı

Merhaba Aşağıdaki bilgiler minimum olması gereken sistem gereksinimleridir

İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

İşlemci: Intel Core 2 Quad Q8400 @ 2.66Ghz veya AMD Phenom II X4 940 @ 3.0Ghz
Ram: 6 GB
Ekran Kartı: Nvidia Geforce GTX 460 veya AMD Radeon HD 5770 (+1024)
HDD: 25 GB boş disk alanı
DirectX : DX 11

bu koşulları sağlıyor ise oynayabilirsiniz bunlart alt derecedir bilginize

Saygılarımla..

alivecan 9 yıl önce

çok teşekkür ederim.