WaterFox ve Vivaldi nasıl bir tarayıcı?

toprak34 (2026) 6 yıl önce sordu

Merhaba;

Artık Chrome'un takılmalarından bıktım. WaterFox diye bir tarayıcı buldum. Waterfox nasıl bir tarayıcı? Ayrıca; Vivaldi diye bir tarayıcı daha buldum. Operadan hızlı olduğu söyleniyor.

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Waterfox'u bilmiyorum ama Vivaldi'yi bir zamanlar kullanmıştım, eklenti veritabanı çok az. Çoğu eklentiyi manuel olarak dosyasını bir yerden bularak tarayıcıya kurman gerekiyor. Mesela adblocku bulmam çok zor olmuştu, ama denemeni tavsiye ederim.

Aradabir farklılık iyidir :)

birhankg (21) 6 yıl önce cevapladı

waterfox bilmem ama vivaldi renkli bir kişiliksen kesinlikle dene