watsapp crypt7 dosyalarını açmam gerekli yardımcı olurmusunuz

sevilalp (1) 9 yıl önce sordu

crypt7 dosyalarını bigisayara kopyaladım msj okumak için yüklemem gereken proğramı ve proğramı çalıştırdıktan sonra yapmam gerekenleri ayrıntılı yazarmısınız? teşekkürler.

Toplam 2 cevap

dyildiz (183) 9 yıl önce cevapladı

Şuraya bir bak istersen işini halledecek bilgiler var sanırım . http://www.erkancaglar.com.tr/whatsapp-yazismalarini-bilgisayardan-okuyun/

alattin (16999) 9 yıl önce cevapladı

whatsapp .crypt7 uzantılı dosyalar nasıl açılır? burada detaylı olarak anlatılıyor.