Web sayfalarında her yerde karşıma link ve reklam çıkıyor

kerem52 (37) 9 yıl önce sordu

Pc'ye bir virüs geldi galiba sayfalarda durduk yere linkler çıkıyo bu sitede bile oluyor normal bi yazı linke dönüşüyor ve fare üstüne gelince bir reklam açılıyor bunu nasıl bir virüs nasıl kaldırabilirim? veya hangi programla bu linklerden kurtulabilirim?  Windows 8.1 kullanıyorum.

alattin 9 yıl önce

Burada herkes yardım etmek için bulunuyor. Lütfen bu tür başlıklar ile soru sormayın. Sorunuzu ifade eden başlıklar kullanın.

murat 9 yıl önce

Soru düzenlenmiştir.

Toplam 2 cevap

kerem52 (37) 9 yıl önce cevapladı

çok saolun malver-bytes sayesinde oldu

temmuz 9 yıl önce

Geçmiş olsun :-)