Web sayfasının alt kısmına gizli bölme nasıl yaparım?

sapphire (66) 6 yıl önce sordu

https://hizliresim.com/3qpGnM

Yukarıdaki resimde anlattım html olarak kodlama istiyorum.Web sayfasının alt kısmında gizli bir bölme olmasını ve kimsenin bu alana girememesini istiyorum.Bana yardımcı olacak var mı?

Toplam 3 cevap

flakysob (1) 6 yıl önce cevapladı

Bu alanı ne için kullanmayı planlıyorsun ?

alattin (16999) 6 yıl önce cevapladı

Eğer sadece basitçe gizlemek istiyorsan, Javascript, Jquery ile yapabilirsin.

Ama daha ciddi bir koruma istiyorsan o zaman sunucu taraflı bir dilden destek alman gerekir: Asp.net, Php gibi

Böylece if else gibi koşul ifadeleri kullanabilirsin. "Eğer kullanıcı adı XXX ise o zaman şu alanı göster" gibi kodlar yazabilirsin.

soulpierce (1) 6 yıl önce cevapladı

Eğer sadece metni gizlemekse display none kullanılabilir.

Örneğin bir class adını şu şekilde girebilirsiniz;

h1.hidden {
    display: none;
}