Web sayfasının javascript kodlarının bir kısmını nasıl kaydederim?

sapphire (66) 7 yıl önce sordu

Kırmızı ile işaretlediğim alanı kaydetmek istiyorum.Bunu nasıl yaparım.Çünkü normal kaydetmek istediğimde sayfa kodlarının tamamını kaydediyor.Notepad e yapıştırınca karışık oluyor.Hiçbirşey anlamıyorum.

Toplam 2 cevap

alattin (16999) 7 yıl önce cevapladı

Bahsettiginiz alanlar html etiketlerine ait id'ler.  Yani javascript degil.

Nasil almak istiyorsunuz kod ile mi? Soruyu biraz daha detaylandirirsaniz iyi olur

Ek:

<ul> etiketini sağ tuşla tıkla açılan pencereden copy > copy outerHtml'i seç.

Not defterini aç. Sağ tuşla tıkla yapıştır'ı seç.

Tüm <ul> içindeki kodlar gelecektir. Daha sonra CTRL + H tuşlarına birlikte bas. Aranan bölümüne <li id="cc-thumb- yaz tümünü değiştir'i tıkla.

Yine CTRL + H tuşlarına bas. Arana bölümüne class ile başlayan satırın tümünü yapıştır. En basit bu şekilde ID'ler içinden istediğini alırsın.

sapphire 7 yıl önce

Hayır text ile alsam yeterli ama html kodunu kopyala yapınca tüm kodlar kopyalanıyor.Ben sadece kırmızı ile işaretlediğim alanları kaydetmek istiyorum.Ve bu bazen çok uzun oluyor.Bir sayfaya sığmıyor.Bunu nasıl yaparım?

sapphire 7 yıl önce

Kod ile alsam da olur farketmez

alattin 7 yıl önce

@sapphire ek yaptım

sapphire (66) 7 yıl önce cevapladı

Arkadaşlar yardımınızı bekliyorum.Gerçekten çok uğraştım ama bulamadım.