Web Sitelerinin Tahmini Parasal Değerleri Nasıl Öğrenilir?

tahatugyan (1206) 7 yıl önce sordu

İnternet üzerinde barındırılan web sitelerinin tahmini parasal değerlerini öğrenin

Not : Bu değerler tahmini değerlerdir

Toplam 1 cevap

tahatugyan (1206) 7 yıl önce cevapladı

Merhaba

Cevabımızı adım adım uygulayalım

- İlk olarak kullanmış olduğumuz web tarayıcımızı açıyoruz

- Ardından verdiğim linke tıklayarak geçiş yapın Link : Buraya tıkla

- Linke girdikten sonra önümüze gelen pencerede bulunan adres çubuğuna sorgulamak istediğimiz web sitesinin adresini giriyoruz Ör : www.google.com gibi

- Daha sonra uygulama bize sonuçları elde etmek için biraz bekletiyor.

- Sorgulama bittikten sonra web sitesinin tahmini parasal değerini öğrenebiliyoruz

Umarım faydalı olmuştur...