Web siteme nasıl şifre koyabilirim ?

mlekesizzz (40) 3 yıl önce sordu

Benim bir web sitem var ve ben bu sitenin girişine şifre koymak istiyorum. Sitem html . İnternetteki bazı html kodlarını denedim fakat olmadı. Site düzenleyicim sites.google.com . Lütfen yardım edin.

Toplam 3 cevap

alattin (16999) 3 yıl önce cevapladı

HTML sayfalara şifre koyamazsın.

Sitenin dinamik bir yapısı olması lazım: asp, aspx, php gibi

Javascript ile bir şeyler yapılabilir ama kırılması çok kolay olur, güvenli olmaz. Ya da sunucu taraflı bir ayarlama yapman gerekir. Bu da sites.google.com üzerinde mümkün değil diye biliyorum.

krsn (233) 3 yıl önce cevapladı

html sayfana şifre koymak sebebin ne tam olarak ne yapmak istiyorsun..

mlekesizzz (40) 3 yıl önce cevapladı

@krsn içine gizli bilgiler koymak istiyorum ama şifre nasıl koyulur html siteye bilmiyorum sadece şifreyi bilenler siteye girebilsin istiyorum

krsn 3 yıl önce

@mlekesizzz html sayfaya şifre koyamazsın koysan bile pek anlamı olmaz ..