Websearch nasıl silinir, websearh kaldırma

kullanici121965 (1) 7 yıl önce sordu

Mesela google ye girdiğimde web seach çıkıyor?

Toplam 2 cevap

ismailsarp (6010) 7 yıl önce cevapladı

Bligisayarınıza reklam yazılımları yüklenmiş gibi görünüyor.Bilgisyarınızı çeşitli temizlik araçları ile temizler ve reklam,zararlı yazılımları kaldırırsanız sorununuz çözülecektir.

Bu programlar ile bilgisayarınızı tarayın;

Adwcleaner nedir? Adwcleaner nasıl kullanılır?

Malwarebytes anti-malware nedir? Malwarebytes anti-malware nasıl kullanılır?

Combofix nedir? Combofix nasıl kullanılır?

Temizlik işlemlerinin ardından tarayıcınızı da sıfırlamak da fayda var.Tarayıcınızaı göre aşağıdaki linklerden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Chrome nasıl resetlenir? Varsayılan ayarlar nasıl geri yüklenir?

Firefox nasıl resetlenir? Varsayılan ayarlar nasıl geri yüklenir?

Opera nasıl resetlenir? Opera nasıl sıfırlanır?

Internet Explorer nasıl resetlenir? Varsayılan ayarlar nasıl geri yüklenir?

Tüm bu işlemlerin ardından yaşadığınız websearch sorunu çözülecektir.

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

@ismailsarp arkadaşın cevabına ilave olarak

kurulumu olan bir reklam virüsü ise bunu program ve özelliklerden kaldırın. kurulumu çok gizli görünmeyen reklam virüsü için aşağıdaki yolu takip edin

başlat görev zamanlayıcı yazın zaman kitaplığından Websearch şüpelendiğin görevleri silin

başlat çalıştır yazın çıkınca bu klasör yolunu yapıştırın %userprofile%\AppData\Local  burda yeni tarihli olan klasörleri bul Websearch alakalı klasörü silin

C:\Program Files (x86) Websearch alakalı klasörü silin

Hitman pro tarayıcı toolbar ve kendiliğinden çıkan reklamlar için  burdan indirin tarama yaptırın

yinede kalkmadı ise yazın