Websitesi yapmaya başlayacağım sıralamam nasıl olmalıdır?

toprak34 (2026) 6 yıl önce sordu

Merhaba;

Bu sefer kesin kararımı verdim daldan dala atlamadan başlayacağım. Çeşitli gruplardada sordum bu soruyu ancak istediğim cevabı tam alamadım. Bu sıralama sizce olurmu? HTML5>CSS3>JS>(PHP-ASP-AJAX tercih meselesi galiba )

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 6 yıl önce cevapladı

Web sitesi yapmayı ögrenmek istiyorsan öncelik sıralaman şu şekilde olmalı

  1. HTML
  2. CSS
  3. JavaScript

Daha sonra eğer  sunucu taraflı uygulamalar geliştirmek istersen Asp.Net, Ruby, PHP gibi teknolojilerden birine yönlenebilirsin.