Whatsap verileri nerede depolanır?

kerimmm (1) 2 ay önce sordu

Whatsapp yedekleri biz istemesekte telefonumuzda depolanıyor galiba bu yedekler nerede depolanır ve biz bu yedekleri Flash belleğe aktarabilir miyiz? Normal mesajlar telefonun herhangi bir yerinde depolanır mı? Eğer depolanıyorsa nerede? Telefon markası Xiaomi.

Toplam 1 cevap

murat (12492) 2 ay önce cevapladı

Whatsapp yerel yedekler Dahili Depolama > Android > Media > com.whatsapp > WhatsApp> Backups altıda tutuluyor.

Bu klasörü alsan yeterli.

Tabi telefon yedeklerin Google Drive da da tutuluyor olabilir. Whatsapp Ayarlar > Sohbetler > Sohbet yedeği olarak görebilirsin.