Whatsapp'a girmeden mesajlar gelmiyor

Anonim (156) 4 yıl önce sordu

Telefonumda Whatsapp güncellemesi yaptım. acayip bi sorun oluştu. Whatsapp mesajlarımı ancak whatsapp uygulamasını açınca görüyorum. Mesela yeni bir mesaj gelmiş hemen görünmüyor. Whatsapp uygulamasını açıyorum ancak o zaman yeni mesajı gorüyorum sorun ne olabilir? iPhone kullanıyorum

gorele28 4 yıl önce

telefonun bildirimlere kapalıdır

darkcrak 4 yıl önce

@gorele28 'in de dediği gibi ayarlardan bi bak whatsapp bildirimleri açık mı diye.

Toplam 2 cevap

andromobil (74) 4 yıl önce cevapladı

Aynı sorun bana oldu wpye girdim kendini sıfırlmışdı ve eski mesajı yuklerken 0 mesaj yukendi dedi soeunu telefonu sıfırladım oyle çözdüm

murat (12492) 4 yıl önce cevapladı

Bilgirim ayarlarını sıfırlarsan sorun çözülür. Bende de aynı sorun olmuştu.

Settings > General > Reset > Reset All Settings  Ayarlar > Genel > Sıfırlama > Tüm ayarları sıfırla ben de sorunu çözmüştü.