Whatsapp bağlantınız kontrol ediliyor - Whatsapp mesaj gönderilemiyor sorunu 25 Ekim 2022

Anonim (156) 1 yıl önce sordu

Whatsapp bağlantınız kontrol ediliyor - Whatsapp mesaj gönderilemiyor sorunu yaşıyorum. Sorun sadece bende mi yoksa genel bir sorun mu var? Whatsapp çöktü mü? Whatsapp da sorun mu var?

Toplam 1 cevap

murat (12492) 1 yıl önce cevapladı

Evet Whatsapp çöktü yaklaşık 1  saattir Whatsapp sunucularında sorun yaşanıyor ve Whatsapp mesaj gönderilemiyor.

Whatsapp bağlantınız kontrol ediliyor mesajını da su sebepten alıyorsunuz.

Whatsapp sunucularındaki bir sorundan dolayı şuanda kullanıcılar whatsapp kullanamıyorlar. Sorunun ne kadar süreceği belli değil. Sizin yapmanız gereken sadece Whatsapp yetkililerinin sorunu çözmesini beklemek.

Zaman zaman Whatsapp sunucularında yaşanan teknik sorunlardan dolayı bu tür whatsapp çökmeleri yaşanabiliyor.