Whatsapp çevrimiçi görünmüyor

hakanhakan (1) 2 yıl önce sordu

Karşıda engelli olmadığım halde çevrimiçi göremiyorum. Whatsapp kişilerini çevrümiçi olarak göremiyorum. Sorun ne olabilir?

Toplam 3 cevap

muffin (1) 2 yıl önce cevapladı

Gizlilik bölümünden Durum'u kapattıysa çevrimiçi olsa da göremezsin.

Diğer ihtimal ise 3. parti uygulamalar ile aynı işlemi yapılmış olabilir.

murat (12492) 2 yıl önce cevapladı

Genel bir sorun yok. Güncellemeleri de kontrol ettim. Bununla ilgili bir güncelleme gelmemiş.  Son görülme kapatıldıysa çevrimiçi de göremezsin. Karşı taraf sön görülme özelliğini kapatmış olabilir.

hakanhakan (1) 2 yıl önce cevapladı

Daha öncede son görülme özelliği kapalıydı ama görünüyordu birde son görülme açık bile olsa çevrimiçi görünmüyor