Whatsapp da bir kisiyi şikayet et ve engelle yaptım yanlışlıkla ve mesajlar silindi. Bu mesajları nasıl geri getirebilirim

nehir68 (86) 3 yıl önce sordu

Whatspp da bir kişiyi şikayet et ve engelle yaptım yanlışlıkla ve mesajlar silindi.  Bu mesajları nasıl geri getirebilirim.

Toplam 2 cevap

ilkaybaki16 (572) 3 yıl önce cevapladı

WhatsApp'ta şikayet et ve engelle dedim, mesajlarım silindi buradan bakabilirsiniz, cevap vermiştir.

anilerdogan (1) 3 yıl önce cevapladı

Bildiğim kadarıyla geri gelmiyorlar, hem engellediğin biriyle olan mesajların neden bu kadar önemli ki?