Whatsapp desteklenmeyen mesaj sorunu

Anonim (156) 1 yıl önce sordu

Whatsapp'ta bazı mesajlarda "Bir mesaj aldınız  ancak WhatsApp sürümünüz bu mesajı desteklemiyor" yazısı çıkıyor ve mesajların içeriğini göremiyorum. Her mesajda bu olmuyor. Bazı mesajlarda oluyor. WhatsApp Bir mesaj aldınız  ancak WhatsApp sürümünüz bu mesajı desteklemiyor sorununu nasıl çözerim?

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 1 yıl önce cevapladı

Whatsapp desteklenmeyen mesaj sorununun sebebi güncel olmayan WhatsApp sürümünün telefonunuzda yüklü olmasıdır.

Telefonunuza uygun uygumala marketten WhatsApp uygulamasını güncellmeniz gerekiyor.

Telefonunuz Android ise Google Play uygulamasını açın. İsim Simgesini tıklayın, Uygulamalar ve Cihazarı yönetin bölümüne gidin. Burada güncellemeler görünür. Whatsapp uygulamasını güncelleyin.

WhatsApp güncellendikten sonra desteklenmeyen mesaj sorunu çözülecektir. Artık mesajları görebileceksiniz.

Önemli Not:

Daha önce gönderilen mesajlar açılmayabilir. Güncelleme sonrası yeni gelen mesajlar görüntülenebilecektir.