WhatsApp durduruldu hatası

hanife (1) 6 yıl önce sordu

Telefonum C5 mobile ve WhatsApp durduruldu diye hata veriyor bütün aşamaları uyguladım fakat işe yaramadı ne yapmalıyım?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

WhatsApp'ın verilerini temizleme, kaldırıp tekrar yükleme adımlarını denediyseniz ve buna rağmen sorun düzelmediyse telefonunuzu sıfırlayın. Bunun çözümü budur.

hanife 6 yıl önce

Onu da yaptım fakat işe yaramadı

omercik 6 yıl önce

İnternette "whatsapp eski sürüm apk" diye aratıp WhatsApp uygulamasının eski sürümlerini kurmayı deneyin. Normalde telefonu sıfırlayınca aynı hatayı vermemesi gerekir. Telefonunuzda antivirüs, sistem bakımı tarzı uygulamalar varsa onları kaldırın. @hanife