WhatsApp durumlarım arkadaşımda gözükmüyor

zeus54 (1) 4 yıl önce sordu

WhatsApp'ta durumlarımı paylaşıyorum ama arkadaşımın whatsapp'ında gözükmüyor gizlilik ayarlarında da görünmesin diye bir seçenekte bulunmadık WhatsAp kaldırıp tekrar yükledim yine düzelmedi neden acaba

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 4 yıl önce cevapladı

Arkadaşının numarası Türk mü yoksa farklı bir ülke mi? Rehberindeki numarayı kaydederken numaranın başına (eğer Türk numarası ise) +90 koy. Şunun gibi +90 546 123 4567

Aynı şekilde arkadaşın da senin numaranı kaydederken başına +90 koysun. Bunu deneyin.