WhatsApp durumunu göremiyorum

berkay2323 (1) 6 yıl önce sordu

Merhabalar arkadaşımın telefonundan durum attık ve ben onda ekliyim engelli de değilim o da bende ekli ama ben onun durumunu göremiyorum WhatsApp i kaldirip tekrar kurdum duzelmedi yardım edin lütfen

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

WhatsApp ayarlarına girin ve Hesap > Gizlilik bölümüne girin. Oradan Durum gizliliği ayarına tıklayıp "durum güncellemesini kimler görebilir" seçeneğini Kişilerim olarak işaretleyin. Sebebi bu olabilir