WhatsApp fotoğraflar ve durumlar gözükmüyor

yaseminpolat (1) 5 yıl önce sordu

WhatsApp'ta durumları ve gelen fotoğrafları görüntüleme ve gönderme sorunu yaşıyorum. Sorun bildirdim ama hiçbir faydası olmadı. Cihazımın hafızasını boşalttım, sorun hala devam ediyor. İlk defa böyle bir sorunla karşılaşıyorum, 5 gündür düzeltemedim.

5 gündür whatsapp fotoğraf gönderemiyorum ve durum görememe sorunu yaşıyorum, nasıl çözerim?

kullanici986801 5 yıl önce

Aptoide i Google ara çünkü play store da yok sayfaya gir yapman gerekenleri gösteriyor zaten indir sorun çözülüyor durumda görünüyor fotoğraflarda geliyor

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Tam olarak nasıl bir uyarı veriyor görüntülemeye çalışırken? Mümkünse ekran görüntüsü atabilir misiniz?