Whatsapp geçmişini nasıl silebiliriz

ayhank (1) 9 yıl önce sordu

''Telefondaki whatsapp mesajlarını tamamen silmek için ne yapmam gerekiyor. Sildikten sonra daha hiç bir yerden ulaşılsın istemiyorym yardımcı olursanız teşekkür ederim'' ...

Toplam 1 cevap

cemkara (4215) 9 yıl önce cevapladı

WhatApp geçmişini temizlemek için yedekl dosyaları silmelisiniz.

WhatApp düzenli olarak konuşmaları yedekler. Bu yedekler Android telefonlarda /sdcard/WhatsApp/Databases yolunda yer alır.

/sdcard/WhatsApp/Databases altındaki msgstore.db.crypt7 ve msgstore.db.crypt8 gibi tüm dosyaları silerseniz yedekleri dolayısı ile WhatsApp geçmişini silmiş olursunuz.