WhatsApp görüntülü sohbette kimin interneti çekmiyor nasıl anlaşılır?

furkang (1) 1 yıl önce sordu

WhatsApp görüntülü sohbette karşı tarafın yüzü bulanık gözüküyor ve sesi cızırtılı geliyor burda benim internetimmi kötü yoksa onunmu

Toplam 2 cevap

hakan (15424) 1 yıl önce cevapladı

WhatsApp görüntülü sohbette kimin interneti çekmiyor anlamanın basit bir yolu yok.

Öncelikle telefon ekranında kablosuz ağa bağlıysan ya da mobil veri kullanıyorsan bağlanti simgesine bakarak yorum yapabilirsin.

Burada her kademe çubuklarla gösterilir. Çekim gücü düşükse çubuklar azalır.  En azından kendi internetinde sorun var mı buradan görebilirsin. Gerçi buradaki çubuklar 5. seviyede olup da mobil veri kapasitesi yoğunlundan ya da wifi yoğunluğundan internetin yavaş kalabilir.

Kısaca istediğin şeyin tek tuşluk bir çözümü maalesef yok.

astrayos (141) 1 yıl önce cevapladı

Merhaba,

Onu anlamak için fast.com gibi sitelerden hız testi yapmanız.