WhatsApp hakkımda kısmını görüyorum engellenmiş miyim?

kullanici533756 (1) 4 yıl önce sordu

Whatsappta bir arkadaşımın profil resmi hiç yoktu. Hakkında kısmı beni engellediğinde gidiyordu. Şimdi hakkında kısmı görünmesine rağmen gönderdiğim mesaj tek tikte kalıyor yani hala engelliyim bu nasıl oluyor??

Toplam 1 cevap

murat (12492) 4 yıl önce cevapladı

Hakkında kısmının görünmesi engel hakkında bir bilgi vermez.  Mesajda tek tik demek mesajın gönderildi, Whatsapp sunucusuna ulaştı demek. Ama arkadaşına gitmedi demek. Biri seni engellediğinde Profil resmi görünmeyeye başlar ama hakkında kısmına daha önceden baktıysan, engellenmeden önceki hali, aynen görünür. Yani hakkında bölümündeki güncellemeleri göremezsin. Engelden önceki halini görürsün.