Whatsapp ile alınan fotoğraflar telefonda hangi klasörde saklanıyor?

Anonim (156) 1 yıl önce sordu

Whatsapp üzerinden aldığım fotoğraflar telefonda nerede saklanıyor?  Whatsapptan gönderilen fotoğrafları kablo ile bilgisayara aktarmak istiyorum fakat telefonda hangi klasörde yerini bulamadım.

Toplam 1 cevap

murat (12492) 1 yıl önce cevapladı

Android 11 kullanıyorsan, Whatsapp ile alınan fotoğraflar şu klasörde bulunur:

Android\media\com.whatsapp\WhatsApp\Media\WhatsApp Images

Whatsapp ile gönderilen fotoğraflar şu klasöre kaydedilir:

Android\media\com.whatsapp\WhatsApp\Media\WhatsApp Images\Sent

Diğer tüm belgeler şu klasörde bulunur:

Android\media\com.whatsapp\WhatsApp\Media\WhatsApp Documents