Whatsapp images klasörü!

feyiz (1) 9 yıl önce sordu

Selam arkadaşlar..yine whatsapp:) whatsapp images klasöründe yaptığımız tüm görsel alışverişlerimizin durduğunu öğrendim.Böyle bişey varmı? Telefonum sıfırlandı ve whatsapptaki biçok resmim gitti :( bunlara ulaşabilmenin hiçbi yolu yok mu?

Toplam 3 cevap

onlinesoft (1) 9 yıl önce cevapladı

Telefonda dosya yöneticisine girdiğinizde sırasıyla \WhatsApp\Media\WhatsApp Images klasörünün altında size gelen resimleri görebilirsiniz. Gönderilmiş resimler ise yine aynı klasör altında Sent klasöründe bulunur.

utkubayat (885) 9 yıl önce cevapladı

Bahsettiğiniz klasörü geri getirmeyi, Iphone'da dosya kurtarma için tavsiye edilen Wondershare Dr.Fone programı ile deneyebilirsiniz. Programın nasıl kullanıldığı hakkında çok bilgiye sahip değilim fakat, programı bilgisayarınıza kurup, telefonunuzu bilgisayara bağlamanızın ardından programı açarsanız, program sizi yönlendirecektir.

feyiz (1) 9 yıl önce cevapladı

Iphone kullnıyorum ama bende dosya yöneticisi yok