WhatsApp imajilerini nasıl arttırılır?

mat7 (341) 2 yıl önce sordu

WhatsApp imajilerini artırmak için imoji uygulaması indirmem gerekiyor anladığım kadarıyla.

Bir kaç kere indirmek istedim fakat hem ücretli gibi geldi hem reklam içeriyor anladığım kadarıyla.

Şu durumu bana iyi bir şekilde anlatımısınız rica etsem.

Toplam 1 cevap

xbedirhanx (836) 2 yıl önce cevapladı

Bunun için Whay Smiley adında çok güzel bir uygulama var. Play Store'dan indirip basit bir şekilde kullanabilirsiniz. Sevdiğiniz emoji paketini seçip indirip WhatsApp'a ekle seçeneği ile basitçe aktarabiliyorsunuz. Kullanmak için WhatsApp'a girip emoji bölümünü açıp alttaki emoji, gif ve çıkartma simgelerinden çıkartma sekmesine gidin. Yeni yüklediğiniz emojiler çıkartma sekmesine yükleniyor.

mat7 2 yıl önce

Whay Smiley uygulamasına baktım fakat altınde reklam içerir ve uygulama içi satın alma. Yazıyor. Bunlar tam olarak ne demek ? Ben hem üçret ödemek istemiyorum.. Ve telefonumun da ikide bir reklam görmek istemiyorum.. @xbedirhanx (507)