WhatsApp kayıtlı olmayan kişilerden mesaj gelmesini engellemek

toprak34 (2026) 5 yıl önce sordu

Merhaba,

İnternette bi haber okudum mavi balina gibi bir şey çıkmış haberdeki resmi görüne bile korktum WhatsApp'tan resim göndererek yayılıyormuş. Ben bende kayıtlı olmayan kişilerin mesaj göndermesini engellemek istiyorum nasıl yapabilirim?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

WhatsApp'ta kayıtlı olmayan kişilerin mesaj göndermesini engelleme diye bir özellik yok. Eğer mesaj gelen kişinin güvenilir olmadığını düşünüyorsan mesajı direkt olarak silersin.