Whatsapp Media Resimleri

mervealg (1) 6 yıl önce sordu

Yanlışlıkla whasapp media daki gelen resimler sildim . Şuan galerimde whatsap klasörü bile çıkmıyor.  Sildiğim resimleri geri alabilme imkanım var mı acaba ?

Toplam 3 cevap

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Cihazdaki medya dosyaların (resimler, videolar) Dropbox, Ondrive, Google Drive vb bir bulut depolamada yedekleniyorsa oraya/oralara bakmalısın. Bulut depolamada yedeklenmiş olabilir.

ismailsarp (6010) 6 yıl önce cevapladı

@temmuz hocamızın dediği gibi eğer Whatsapp, Google veya telefonunuzun size verdiği bulut hesabında resimleri yedeklememişseniz sizin durumunuzda denemeniz gereken tek yol kalacaktır.Bu da silenen dosyaları geri getirmeye yarayan bazı kurtarma programları.Ancak bunlar %100 garantiyle dosyaları kurtarma garantisi vermeyecektir.Genelde silinen dosyaların üzerine farklı bir dosya yazılmamışsa eski dosyalar kurtarılabilir olurlar.

Aşağıda uzmanim.net üzerinde paylaşılan 2 farklı dosya kurtarma programı linki veriyorum.Bunlardan her ikisini de deneyerek dosyalarınızı geri getirmeyi deneyebilirsiniz.

android'de atılan formatta veri geri yüklemesi mümkün müdür

Silinen videoları geri getirme

mervealg (1) 6 yıl önce cevapladı

Cevaplarınız için teşekkür ederim dediklerinizi deneyeceğim