Whatsapp mesajlar gitmiyor sorunu

murat (12492) 8 yıl önce sordu

WhatsApp'dan mesaj göndermek istediğimde mesajların yanında saat simgesi çıkıyor ve karşı tarafa mesaj gönderilemiyor. WhatsApp mesajları neden gitmiyor?

Toplam 1 cevap

murat (12492) 8 yıl önce cevapladı

WhatsApp sunucuları şuanda çökmüş durumda. Yeni yıl mesajları sebebi ile pek çok kullanıcı dünyanın farklı yerlerinden WhatsApp ile ilgili sorun rapor ediyor.

Son 1 saat içinde  dünyanın çok farklı yerlerinden WhatsApp'ın çalışmadığına dair raporlar geliyor.

Görünen durum şu ki WhatsApp şuan şökmüş durumda.

Sorun sizde değil genel olarak WhatsApp dünya genelinde isteklere cevap veremiyor