WhatsApp: Mesajlarımın yanındaki çek - onay işaretleri ne anlama geliyor?

pelinny (863) 10 yıl önce sordu

 WhatsApp ile gönderdiğim mesajların yanında bazen tek çek, bazen de çift çek işareti geliyor.

 WhatsApp'da tek ve çify onay, çek işaretinin anlamı nedir?

Toplam 1 cevap

pelinny (863) 10 yıl önce cevapladı

WhatsApp'da bir mesajın teslim edildiğini gösteren simgelerin anlamları

  •  - Tek çek, onay mesaj sunucuya başarıyla iletildi.
  •  - Çift çek, onay mesaj sohbet ettiğiniz arkadaşınızın telefonuna başarıyla iletildi.

Çift çek, onay, mesajın okunduğu anlamına gelmez, yalnızca mesajın telefona iletildiğini gösterir.