WhatsApp numarayı mı banlıyor SIM kartı mı?

jottway24 (1) 4 yıl önce sordu

Whatsapp hesabınız yasaklandı uyarısı aldım. Herhangi bir spam veya illegal bir hareket gerçekleştirmediğimden eminim. Numaramın illegal birtakım yurtdışı şebekelerinin suistimali neticesinde yasaklandığına eminim.

Konuya gelirsek. Bildiğiniz üzere günümüzde hattınız değişmeden numaranız değiştirilebiliyor. Ve ben Whatsapp'ı yeniden kullanmak için numaramı değiştirmeyi düşünüyorum fakat...

Boşu boşuna bu hamleyi yapmak istemiyorum yani, Whatsapp, şahsın tarifesini mi banlıyor yoksa yalnızca numarayı mı?

Yani no değiştiğinde WP kullanabilecek miyim yeniden?

Tesekkurler, iyi calismalar.

darkcrak 4 yıl önce

Numarayı banlıyor diye biliyorum yanlış bilgi vermiyim de benim bildiğim bu diğer uzman arkadaşlar aktif olursalar sana geri dönecekler.

jottway24 4 yıl önce

daha bilgili olan arkadaslari buraya bekliyorum.

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 4 yıl önce cevapladı

WhatsApp sadece hesabı banlıyor, hesap da numara üzerine açıldığı için numarayı banlıyor diyebiliriz. Yani evet numaranı değiştirirsen WhatsApp'ı kullanabileceksin.