Whatsapp Online - Offline

canyesil1 (1) 8 yıl önce sordu

Arkadaşlar whatsapp'da son gorüntülenmeyi istediğimiz tarih yapabilir miyiz örnek 11.11.2013 gibi yada sürekli çevrim içi olma yapabilirmiyiz (Whatsapp+'da online çalışmıyor ve ban riski var)

Toplam 1 cevap

ahmettaha (1) 8 yıl önce cevapladı

ÖYLE BİR TARİH DEĞİŞTİRME OLANAĞI MALESEF YOK SÜREKLİ ÇEVRİMİÇİ KALMAK İÇİNSE WHATSAPP UYGULAMASINI KAPATMADAN TELEFONUNU KİLİTLERSEN MÜMKÜN SON GÖRÜLMEYİ KAPATMAK İÇİNSE; AYARLAR,HESAP,GİZLİLİK SEÇENEĞİNDEN YAPABİLİRSİNİZ.

canyesil1 8 yıl önce

başka çaresi yokmu whatsapp arkaplandayken bile online kalma falan

hakan 8 yıl önce

Cevaplarınızı lütfen büyük harf ile yazmayın.

ahmettaha 8 yıl önce

butün işletim sistemlerinde aynıdır bu durum arka planda çalıştırma olanağı şu anda mevcut değil. alt yapısı büyük sosyal paylaşım sitelerinde örn. 'facebook' un bile mobil tabanında yok böyle bir olanak.