WhatsApp pdf sorunu

2810 (1) 1 yıl önce sordu

Merhaba Sayın Yetkili

Benim whatsapıma gelen pdf dosyaya tıkladığımda zaman ne ile açayım diyordu bende işte şununla 1 defa diyordum herzaman. Gelen bir pdf dosyayı yazdırmak için büyük ihtimal herzamanı tıkladığımda için kimden gelmiş olursa olsun veya gönderdiğim pdf dosyayı tıkladığımda direk karşıma yazıcı çıkıyor tekrar onu nasıl düzeltebilirim şimdiden çok teşekkür ederim. İyi çalışmalar

Toplam 1 cevap

astrayos (141) 1 yıl önce cevapladı

Merhaba,

Ayarlarda varsayılan uygulamaları bulduktan sonra pdf uzantılı dosyayı hangi uygulama ile gireceğini seçebilirsiniz.