Whatsapp Plus güvenilir mi? Nereden indirebilirim?

toprak34 (2026) 5 yıl önce sordu

Merhaba,

İnternette Whatsapp Plus diye bir şey gördüm ve hoşuma gitti. Görülme yerini ayarlayabiliyoruz, kendimizi çevrimiçiyken çevrimdışı gösterebiliyoruz vs.  Whatsapp Plus güvenilir midir? Nereden indirebilirim?

Toplam 4 cevap

ilkaybaki (236) 5 yıl önce cevapladı

İnternette Whatsapp Plus'ı arastırdım baktığıma göre güzel uygulama ama riskli yanları da var. Whatsapp Plus'ı yüklerken normal Whatsapp'ı silip Whatsapp Plus'ı yüklemen gerek. Uygulamanın riskli yanları okuduğum habere göre Whatsapp Plus'ı kaldırmak istediğinde Whatsapp hesaplarının 24 saat engellendiğini iddia ediyorlarmış. Onun için Whatsapp Plus'ı yüklerken bu riski de göz önünde bulundurarak yükle derim. Bence Whatsapp Plus'ı önermem.

ybaskin34 (1440) 5 yıl önce cevapladı

Burdan indirebilirsin.. (.apk dosyası olarak )

Whatsapp için ek özellikler yükler bu uygulama.. ( Detaylar Linkte Mevcut )

https://www.tamindir.com/android/whatsapp-plus/

Direk İndirme Linki (.apk olarak) : https://www.tamindir.com/android/whatsapp-plus/indir/?token=MjAxOS0wMy0wOCAyMjo0MDo0MA%3D%3D

Edit 1 :

@toprak34

  • Mynetin bi haberine göre bilgileri çaldığını söylüyor.

https://www.mynet.com/dikkat-edin-whatsapp-taki-o-tehlike-geri-dondu-110103986542

  • bi sitede ise normal whatsapp'tan ban yeme riski olduğunu belirtiyor.

Genelde iyi özellikleri var falan diyorlar..

Edit 2 :

@toprak34

Bu sitede indirmeler mevcut. ( Whatsapp plus , GBWhatsapp , OGWhatsapp )

Güncel indirmeler var ve ek olarak Whatsapp sticker indirmeside var.

https://www.official-plus.com

toprak34 5 yıl önce

@ybaskin34 Peki güvenilir mi?

ybaskin34 5 yıl önce

@toprak34 şahsen uygulamayı kullanmadığım için bilemiyorum. ( ios cihazım var ) Fakat 1-2 araştırma yapıp dönüş sağlarım sana..

ybaskin34 5 yıl önce

@toprak34 yorumu güncelledim bi bak istersen..

ybaskin34 5 yıl önce

@toprak34 " https://www.official-plus.com " bu siteyi incele.. Yoruma Edit 2 bölümünede yazdım.

toprak34 5 yıl önce

@ybaskin34 Evet sanırım orası official sitesiymiş

ybaskin34 5 yıl önce

@toprak34 aynen offical site 😊

ybaskin34 5 yıl önce

@toprak34 ne karar verdin uygulama için ?

toprak34 5 yıl önce

@ybaskin34 İndirdim kurdum hiçbir sorun yok şuan. Ban falan da yemedim. Güvenilir yani.

ybaskin34 5 yıl önce

@toprak34 he tamam.. İyi mesajlaşmalar 😀😀

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

"Güvenilir mi?" sorusuna kimse net bir cevap veremez. Bir yazılım modlanmışsa, üçüncü şahıslar tarafından değiştirilmişse ona kesin güvenilir diyemeyiz. Ama "güvenilir değil" de diyemeyiz. Her türlü risk vardır. Ben GBWhatsApp kullanmıştım vaktiyle, gözle görülür herhangi bir sorunla karşılaşmadım.

Aynı şekilde son görülmeyi gizleme ve daha pek çok özellik onda da var. İlla da kullanacağım diyorsan GBWhatsApp tavsiye ederim. GBWhatsApp indir linkine tıklayarak indirebilirsin.

toprak34 5 yıl önce

@farurhenho GBWhatsapp'ta da Whatsapp+ 'ın özellikleri var mı?

omercik 5 yıl önce

Evet @toprak34

cektigininyarisiparo (1) 3 yıl önce cevapladı

Çözümünde reklam bulunduğu için kaldırılmıştır.