Whatsapp resim gönderememe sorunu - 13 Mart 2019

hakan (15424) 5 yıl önce sordu

Whatsapp'ta resim göndermek istediğimde resim gönderilemiyor. Sorun ne olabilir?

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 5 yıl önce cevapladı

Instagram, Facebook gibi sunucular şuanda çökmüş durumda. Bu durumdan Whatsapp sunucuları da etkileniyor. Sorun dünya genelinde yaşanıyor. Bazı kullanıcılar Whatsapp'tan resim video gönderemiyor.  Sunucu sorunundan Whatsapp kısmen etkilenmiş durumda. Fakat Instagram ve Facebook büyük oranda etkilenmiş görünüyor.

WhatsApp resim gönderme sorunu yaşıyorsanız sorunun sizde olmadığını bilin. Bu durum geçicidir.

omercik 5 yıl önce

haydaaa facebook sunucuları coşmuş bugün