WhatsApp resimlerini nasıl silebilirim?

pelinny (863) 10 yıl önce sordu

Android telefonda daha önceden WhatsApp ile gönderilen ve alınan fotoğrafları Galerinin içinde WhatsApp klasöründe görebiliyordum.  Fakat artık galeriden WhatsApp üzerinden alınan fotoğraflara ulaşamıyorum. WhatsApp içinde fotoğrafı kim gönderdiyse onun mesajının içine girip fotoğrafları görebiliyorum ama galeride WhatsApp'tan gönderilen resimler artık görünmüyor.

WhatsApp ile gönderilen fotoğrafları / resimleri nasıl silebilirim? WhatsApp ile gönderilen fotoğrafları / resimler nereye kaydediliyor?

Toplam 1 cevap

pelinny (863) 9 yıl önce cevapladı

WhatsApp resimlerini nasıl silebilirim? WhatsApp fotoğraflarını nasıl silebilirim?

Son WhatsApp güncellemesinden sonra WhatsApp artık WhatsApp ile gönderilen resim / fotoğrafları galeride göstermiyor.

WhatsApp ile gönderilen fotoğraflara, resimlere Adnroid telefonlarda şu şekilde ulaşabilirsiniz:

My Files / Dosyalarım  / All Files / Tüm Dosyalar / bölümüne girin

/storage/sdcard0

klasörü altındaki

WhatsApp/Media/WhatsApp Images

klasöründe tüm fotoğraflara ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu klasör altındaki

Sent

klasörü altında sizin gönderdiğiniz fotoğraflar yer alır.

WhatsApp'da aldığınız ve gönderdiğiniz fotoğrafları bu klasörden silebilirsiniz.