Whatsapp sildiğim sohbeti nasıl geri alabilirim

honey0 (1) 2 yıl önce sordu

Merhaba. Birkaç ay önce bir sohbet silmiştim ama şu an geri almam gerekiyor. Konuşmaları yedeklemiştim. Uygulamayı silip yedeklemeyi geri yüklemeyi denedim olmadı. Databases klasöründe de sadece 7 günün yedekleri var. Yaklaşık 6 ay önce sildiğim bir sohbeti geri alabilir miyim/nasıl alabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim

Toplam 1 cevap

xbedirhanx (836) 2 yıl önce cevapladı

Bu mesajları geri almanız mümkün. Mesajları geri almak için Whatsapp müşteri hizmetleri ile iletişime geçip durumunuzu onlara anlatın. Geçerli bir sebep sunup ikna ederseniz size mesajlarınızın kopyasını vereceklerdir.