Whatsapp silinen mesajlari geri alma

bela44 (1) 8 yıl önce sordu

Merhaba whatsapp'dan silinen mesajlari geri almak istiyorum ama nasıl alcagımı bilmiyorum başka bi telefona geçtim whatsapp yükledim ama mesajlarım bana geri gelmedi mesajlarımı geri alabilme şansım varmı benim.

Toplam 1 cevap

damlakoc (1391) 8 yıl önce cevapladı

iPhone'da silinen WhatsApp dosyalarını geri getirmek için iPhone silinen whatsapp mesajlarını geri getirme linkinden gerekli bilgiyi edinebilirsiniz.

Silinen mesajların geri getirilmesini %100 garanti etmez. Ancak denemekte fayda var.