Whatsapp silinen mesajları geri getirme problemi

kullanici290444 (1) 5 yıl önce sordu

Merhaba;

Ben 1 hafta önce cok önemli olan whatsapp konuşmalarıni ve mesaj atan kişinin numarasını bi anlık yanlış kararla sildim.Daha sonra Whatsappı silip geri yükledim fotoğraflar geldi ancak mesajlar geri gelmedi.Mesajlar sadece Whatsappta mevcuttu başka herhangi bir yerde yedekli degildi.Bu mesajlar benim icin cok onemli Mesajları nasıl geri getirebilirim.Bana en kısa sürede yardim edersemiz cok memnun olurum.Simdiden tesekkur ederim

Toplam 1 cevap

darkcrak (5170) 5 yıl önce cevapladı

Daha önce @ismailsarp bununla ilgili bir çözün paylasmıştı belki işine yarar

Çözüme gitmek için tıkla