WhatsApp silinmiş mesajları geri yüklemek mümkün müdür?

ebisen (1) 5 yıl önce sordu

Merhaba 2 yıl önce whatsapta sildiğim mesajlarıma ulaşmak istiyorum telefon numaram aynı ancak telefonum değişti. Yardımcı olur musunuz?

Toplam 3 cevap

darkcrak (5170) 5 yıl önce cevapladı

Daha önceden @alattin bir çözüm paylaşmıştı ama 2 sene önceki mesajları geri getirme diye hiç bir şey yok ayrıca 2 sene önceki paylaşımları geri getirmen hiç ama hiç mümkün değildir

Whatsapp mesajlarını geri getirme

alattin (17014) 5 yıl önce cevapladı

2 sene önceki mesajları geri getiremezsin. Hem de telefon değişmiş. WhatsApp mesajları telefona indirir. Telefon numarasının aynı olması bir işe yaramıyor maalesef. Bu mesajları geri getiremezsiniz.

06can (1) 5 yıl önce cevapladı

Silinen mesajları geri getiremez miyiz yedekleme yok ama gmail eskisi